Strona główna Artykuły erotyczne Jak znaleźć sobie idealną partnerkę?

Jak znaleźć sobie idealną partnerkę?

1452

Znalezienie idealnej partnerki nie jest łatwe, jednakże jest to jak najbardziej możliwe, o ile będziemy wytrwale i uparcie dążyć do celu. Jakie więc są najlepsze sposoby na to, aby znaleźć kobietę swoich marzeń?

Yak znaleźć sobie idealną partnerkę?

Zadbaj o siebie

Kobiety lubią mężczyzn, którzy są pewni siebie, przy których mogą czuć się bezpieczne, oraz zadbają o nie. Kobiety potrafią też wyczuć kiedy mężczyzna się denerwuje, jednakże wielu niedoświadczonych mężczyzn, nie wie jak ocenić swoje szanse na potencjalny związek z dziewczyną. Dobrym sposobem na rozpoczynanie kontaktu z płcią przeciwną jest zaczęcie ćwiczeń na zdobywanie odwagi, czyli od tego, żebyś czuł się komfortowo przy kobietach, oraz po prostu nie bał się rozmowy z kobietami.  A co zrobić aby tak właśnie się stało? Nic prostszego, po prostu idąc do twojego miejsca zamieszkania z pracy (bądź szkoły) po drodze zapytaj przechodzącej kobiety o czas. Nic więcej niż ,,przepraszam, czy mogłabyś mi powiedzieć, która jest godzina?”.

Rób to do tego momentu, aż nie poczujesz się, że nie boisz się więcej zagadać do kobiety na ulicy. Jest to bardzo przydatne ćwiczenie, ponieważ nie dość że uczysz się nawiązywania kontaktu, to jeszcze traktujesz kobietę jak normalnego człowieka, co jest bardzo ważne, ponieważ kobiety nie lubią być traktowane jak boginie (no dobrze, niektóre lubią) ale to automatycznie zeruje twoje szanse na udany związek.

Bądź taktowny

Bez tego, nie mamy co liczyć na jakieś dalsze ,,kroki” z racji tego że bez normalnej rozmowy, kobieta nie zechce z nami kontynuować rozmowy, a tym bardziej wchodzić z nami w jakieś bliższe relacje. Dlatego też oprócz dbania o swoją ,,bajerę” powinniśmy zadbać również o to, aby nasza rozmowa nie zbaczała na tematy typu ,,samochody”, bądź inne kwestie które są mało interesujące dla kobiet, ponieważ nie osiągniemy przez to nic, a co więcej – zrazimy do siebie potencjalną partnerkę.