Strona główna Poradniki erotyczne Podryw kobiet podczas pandemii – jak to robić?

Podryw kobiet podczas pandemii – jak to robić?

1106

Wiele miejsc, które przed pandemią były dobre na chodzenie na randki, nadal pozostaje zamkniętych, oraz tak naprawdę nie wiadomo, kiedy zostaną one otwarte. Na ulicy może być dużo mniej ludzi, więc trudniej o podryw. Jeśli jednak już mówimy tu o podrywie, to czy da się to zrobić w czasach pandemii? O tym dowiesz się już za chwilę!

Podryw kobiet podczas pandemii – jak to robić?

Podryw w internecie to twoja jedyna opcja na ten moment

Jeśli do niedawna nadal gardziłeś aplikacjami mobilnymi, to czas się z nimi przeprosić. W końcu szkoda tracić czas na siedzenie w domu i nic nie robienie przez wiele dni. Do dyspozycji masz takie platformy jak Tinder, Badoo, Sympatia, Erodate lub cokolwiek innego.

Wiadomo, iż szukanie partnerki przez internet jest ciężkie, bo w końcu tylko faceci którzy są najpiękniejsi nie mają z tym problemu – ty niestety musisz się trochę postarać.

Gdzie iść na randkę?

Trudno jest umówić się na pierwszą randkę u niej, bądź u siebie. Obejmuje kwestie zaufania, obawy dziewcząt o swoje bezpieczeństwo i ogólny brak komfortu w tej sytuacji. Ale jeśli udawało ci się wcześniej już zapraszać dziewczyny do twojego mieszkania, to teraz raczej też nie będzie stanowiło to dla ciebie kłopotu. Pamiętaj jednak o tym, że jeśli z różnych powodów mieszkasz teraz z rodzicami, to nagie amatorki kręcące się po twoim domu mogą naprawdę zdenerwować twoich rodziców.

Nietypowe czasy wymagają nietypowych rozwiązań

Jeśli piszesz z dziewczyną już od dłuższego czasu i wszystko idzie dobrze, to spróbuj się z nią umówić. W tym celu musi ci ufać, ponieważ w innym wypadku nie masz szans na to, aby przyszła do ciebie, bądź też ty do niej.

Jak zdobyć jej zaufanie?

Otóż wystarczy, że wyeliminujesz strach przed nią (daj jej jak najwięcej o sobie znać, nie czuj się zagrożony, flirtuj, pokaż, że jesteś normalny, żartuj z nią, nie naciskaj). Podniecaj ją seksualnie podczas rozmów telefonicznych, ale najpierw, spraw, aby poczuła się komfortowo w twoim otoczeniu. Dopiero wtedy możesz liczyć na to, że potencjalnie uda ci się zaprosić ją na randkę do siebie. Możesz też z nią porozmawiać przez czat wideo. To pokaże jej, że jesteś tym, kim naprawdę jesteś, a chwila czatu wideo pomoże ci przełamać impas. Dodatkowo jeśli pogoda na to pozwoli, możesz również zaprosić ją na spacer, ponieważ to też może pokazać jej, że nie zrobisz jej krzywdy i że może ona czuć się w twoim towarzystwie komfortowo.