Strona główna Artykuły erotyczne Najlepsze serwisy randkowe dla dorosłych

Najlepsze serwisy randkowe dla dorosłych

1179

Naturalnie z powodu pandemii mogliśmy liczyć na wysyp aplikacji randkowych dla dorosłych, jednakże warto jest wspomnieć o tym, że nie każda jest na tyle dobra, aby ją polecić. Dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze serwisy randkowe dla dorosłych, z których warto jest skorzystać!

Dlaczego aplikacje randkowe przeżywają teraz prawdziwy ,,boom”?

Aplikacje randkowe od niedawna zaczęły stawać się jeszcze bardziej popularne niż kiedyś, bo mimo pandemii ludzie nadal chcą się umawiać, a wszystkie miejsca, w których ludzie zwykle spotykają się towarzysko, są zamknięte – więc starają się jakoś to sobie zrekompensować. Dlatego warto się zastanowić, czy wypróbować zabawę z serwisami randkowymi – nawet nie po to, aby znaleźć kogoś, ale z tego powodu, aby nie zapomnieć, jak flirtować. 

Jakie są główne zalety portali randkowych?

Randki online jeszcze kilka lat temu w naszym społeczeństwie były tematem tabu, ale teraz sieci społecznościowe stały się nowym sposobem łączenia się par. W końcu pozwala ludziom wybrać bardzo szybki sposób na nawiązanie wielu znajomości w tym samym czasie. Ponadto za pomocą serwisów randkowych możesz poznać kogoś i spędzić z nimi kilka chwil.

Wady portali do randkowania

Po pierwsze, jednym z najważniejszych wad portali randkowych jest to, że wiele firm zdecydowało się stworzyć boty, które wykorzystują fałszywe dane osobowe, aby przyciągnąć ludzi do odwiedzenia ich stron internetowych. Przykładowo siedzisz na aplikacji, przeglądasz dostępne opcje, nagle pisze do ciebie super blondyna, gadacie chwilę, a potem okazuje się, że wysyła ci linki na takie portale jak roksa bądź redtube, albo inne, które według niej ,,warto jest odwiedzić” – no i wiesz już, że nic z tego nie będzie.

Ponadto większość zdjęć ludzi na aplikacjach randkowych jest nieaktualna lub nadmiernie przerobiona w edytorach graficznych. Skoro jednak masz już obraz aplikacji do randkowania, to przedstawimy ci teraz kilka najlepszych!

Tinder

Naturalnie nie można tutaj zapomnieć o jednocześnie najlepszej (i najgorszej) aplikacji randkowej na rynku. Można powiedzieć, że tinder jest pierwszą aplikacją, która przebiła się do szerokiej świadomości jako sposób na szybkie randki. Niestety, mimo tych wszystkich lat, tą aplikację nadal prześladują boty oraz fałszywe profile. Z reguły świat tindera jest dość…. Specyficzny, ale jeśli chcesz spróbować, to nikt ci nie broni.

Fotka

Fotka  to bardziej rodzima aplikacja, która początkowo była serwisem ze zdjęciami. Fotka z reguły nie jest przeznaczona dla osób powyżej 22 lat, z racji tego, że w większości przesiadują na niej osoby młode, około 18 lat bądź nawet mniej. Mimo to jest to dość ciekawa opcja dla wielu osób.

Sympatia

Ta aplikacja do randkowania jest dość złożona, chociaż zwykle tutaj sytuacja jest odwrotna co do Fotki – w większości przypadków możemy tu znaleźć osoby grubo po 30-stce. Mimo wszystko, jeśli chcesz spróbować z niej skorzystać – my ci nie będziemy tego bronić.