Strona główna Artykuły erotyczne Pomysły na nocne igraszki

Pomysły na nocne igraszki

1176

W pewnym momencie każdej pary nadchodzi nuda, jeśli chodzi o wieczorne igraszki. Jak wiadomo najczęściej, u par występuje zasada 3 razy P tj. pozycja klasyczna, penis, penetracja. Jak wiadomo jest to ciekawe tylko na samym początku, po upływie czasu robi się to tak ciekawe, jak oglądanie schnącej farby na ścianie. Jednak istnieje wiele sposobów, aby tę nudę zniwelować do zera i od nowa rozgrzać Wasze wspólne wieczory tylko we dwoje. W dzisiejszych czasach możemy znaleźć także blogi erotyczne poświęcone temu tematowi. Poniżej spróbuję przedstawić Wam, parę ciekawych sposobów jak możecie ożywić swoje łóżko.

Spełnijcie swoje najskrytsze fantazje

Spróbujcie ze swoim partnerem/ką umówić się, że przez jakiś czas np. przez tydzień będziecie wymyślać sobie, wszystko, na co macie ochotę pod względem seksualności. Po wprowadzeniu takiego rozwiązania, każdego dnia próbujcie coraz to ciekawszych rozwiązań jak zabawa z wibratorem czy wspólna masturbacja. Nie próbujcie się powstrzymywać bez względu na wstyd czy zażenowanie. Wszystkie chwyty są dozwolone. Próbujcie się otwierać na siebie rozmawiać o swojej seksualności, fantazjach najskrytszych marzeniach i próbujcie powoli je wdrażać w swoje nocne łóżkowe życie. Masturbacja przecież nie jest taka zła, przyznajcie się do tego. Zobaczycie, że po tygodniu będą zmiany. Bądźcie sprośni nieprzyzwoici, a najważniejsze nie próbujcie się hamować.

Zorganizujcie sobie własne sex zawody

Wymyślcie sobie grę, w którą zagracie. Mogą być to warcaby, gra w karty, czy nawet zwykły chińczyk. Osoba, która wygra, ma wybrać sobie nagrodę, co zrobi w łóżku z drugą osobą bez sprzeciwu przegranego. Jest to ciekawe urozmaicenie, może posłużyć jako zastąpienie gry wstępnej. Nagrodą może być między innymi:

  • striptiz
  • wspólna masturbacja
  • seks oralny
  • seks francuski
  • zabawa z wibratorem w obie strony
  • dominacja i uległość
  • odgrywanie scenek
  • seks w lustrze

Odgrywanie scen z filmów porno

Wybierzcie wspólnie sex filmy, który macie zamiar obejrzeć i zacząć odgrywać sceny z tego filmu. Możecie robić to w czasie rzeczywistym bądź po skończeniu seansu dopiero zacząć robić to, co zobaczyliście na filmie.

Podsumowanie

Jak widzicie nocne łóżkowe igraszki, nie muszą wcale być nudne i mogą być urozmaicone. Jedyne co Was ogranicza to wyobraźnia. Tak więc nie ma na co czekać i do dzieła!