Strona główna Poradniki erotyczne Wakacje z kochanką- czy to aby na pewno dobry pomysł?

Wakacje z kochanką- czy to aby na pewno dobry pomysł?

1247

Coraz częściej słyszy się o tych skandalach, gdzie jakiś bogaty celebryta, bądź celebrytka jest widziany w towarzystwie kogoś innego, niż swój mąż/żona. Naturalnie to tylko przykład, jednakże na tym świecie istnieje również sporo osób, które może nie są sławne, ale również mogą sobie pozwolić na takie ,,wypasione” wakacje w towarzystwie kochanki. Jednakże czy jest to aby na pewno dobry pomysł?

Wakacje z kochanką- czy to aby na pewno dobry pomysł?

Duża kasa oznacza uderzenie sodówki do głowy

Niektórzy ludzie tak mają, że nagle zaczynają zarabiać naprawdę spore pieniądze, no i nie rodzą się do tego, aby być romantycznym związku na dłużej, dlatego chcą mieć wielu partnerów, więc czasami chcą nawet nagrać swoje zdrady – tak wiele osób może oglądać te filmy później w internecie na stronach internetowych, takich jak pornhub. Zdrada to forma „zakazanego owocu”, która podoba się każdemu, kto zdradza na krótki czasu, ponieważ wtedy czuje satysfakcję z tego, że może sobie podymać, jednocześnie będąc na przykład w związku małżeńskim. Wydaje się, że z tego są same plusy, prawda? Dodatkowo, moda sportowa sprawia, że ludzie zwracają większą uwagę na dietę i wygląd, co powoduje, że coraz więcej osób zaczyna uprawiać sport – dodatkowo ćwiczenia bardzo pozytywnie wpływają na nasze emocje, a co najważniejsze, na samoocenę.

Może i jest to dość niewinne, ale również i sport pozytywny wpływ na nasze życie seksualne, przez co mamy większe libido, a skoro i libido jest większe, to naturalnie mamy większą ochotę na to, aby znaleźć większą ilość partnerów seksualnych, no i skoro mamy wszystko, czyli pieniądze i świetne ciało, to na pewno później mamy ochotę na to, aby na przykład zostawić naszą żonę w domu, wybrać sobie jakąś seksowną panienkę, i pojechać gdzieś na wymarzone wakacje. Pamiętaj jednak, że taka kochanka może mieć później pretensje, że jej nie zabierzesz do domu, a groźba publikowania seks filmików z twoim udziałem jest opcją, z której starają się skorzystać osoby, które nadal chcą pozostać w związku, ale tak z twojej strony nie jest. Oczywiście większość ludzi nie chce tego robić, ale w tym przypadku jest to najlepsza opcja, nawet jeśli grozi to wrzuceniem w internet was dwojga w ciepłym uścisku w amatorskim filmie porno w Internecie.