Strona główna Poradniki erotyczne Randki online – jak to wygląda?

Randki online – jak to wygląda?

1402

Randkowanie w internecie nie jest prostym zadaniem. Mimo tego, że wiele problemów z botami, oraz innymi przeszkodami zostało załatwione, to nadal jesteśmy narażeni na niebezpieczeństwa związane z nieciekawymi ludźmi. Jednakże czy tylko tak wygląda randkowanie online? O tym już za chwilę!

Randki online – jak to wygląda?

To facet ma się starać – nie kobieta

Niestety, ale nadal w randkowaniu online pozostaje ten stygmat, gdzie od dzieciństwa uczono wiele kobiet, że to mężczyzna jest tym, który musi spróbować, ponieważ kobieta zawsze może znaleźć sobie bardzo szybko kogoś, kto go zastąpi. Być może miało to miejsce w przeszłości, ale czasy się zmieniły. Obecnie obie strony powinny wychodzić z inicjatywą, jednakże to uprzedzenie w większości nadal pozostaje. Wiele kobiet w dzisiejszych czasach narzeka na to, że mężczyźni nie wykazują jej, ale nie zauważa tego, że one nie przejmują inicjatywy w rozmowie, co uważają za wręcz potrzebne. Wręcz przeciwnie, brak inicjatywy kobiet zwykle eliminuje pragnienia mężczyzn do dalszego kontaktu z taką kobietą.

Sporo osób nadal szuka ,,szybkiego seksu”

Większość ludzi, którzy randkują online nadal szukają czegoś takiego jak szybki sex, ale są też ludzie, którzy chcą normalnych relacji. Dlatego też warto się zastanowić, czy randkowanie online użyć w inny sposób, niż pierwotnie jest to założone. W końcu tak naprawdę zależy od tego, jak to wykorzystamy, potoczy się nasze życie miłosne. Można powiedzieć, że jest opcja skorzystania z obu wariantów, ale jeśli szukamy kogoś na dłuższy okres czasu to radzimy zdecydowanie to zasygnalizować, ponieważ druga strona niekoniecznie chce tego samego.

Co warto wiedzieć, jeśli szukasz nowego partnera?

Szukając nowego partnera na internecie, warto jest podać w swoim opisie rzeczy, które odpowiadają naszym zainteresowaniom. Przykładowo, możemy napisać że lubimy pływać, chodzić po górach, bądź też robić co innego – dzięki temu mamy ogromną możliwość podzielenia się pasją przez ludzi, których tam spotykamy. Wspólny entuzjazm ułatwi też nawiązanie pierwszego kontaktu i spójność tematu, na przykład wycieczka w takie miejsca jak sexshop może być bardzo interesującą propozycją na pierwszą randkę (to oczywiście żart).

Nigdy nie naciskaj zbyt mocno

Jeśli kobieta tego nie chce, to zdecydowanie najlepiej jest wygasić kontakt oraz znaleźć kogoś, kto chce z nami rozmawiać. Wtedy, jeśli gra zostanie rozegrana poprawnie, szansa na znalezienie partnera bardzo mocno rośnie. Pamiętaj, panie nie lubią mężczyzn, którzy od początku myślą tylko o seksie, więc postaraj się ostudzić swoje zapędy.

Kwestie techniczne

Jeśli uda ci się namówić kogoś na randkę, to pamiętaj o tym, żeby wybrać miejsce, które wam obu pasuje. Może to być na przykład herbaciarnia, kawiarnia, bądź I nawet spacer po parku. Pamiętaj również, żeby to było miejsce w miarę zapełnione ludźmi, bo mimo pandemii musisz mieć na uwagę to, że udając się w mało uczęszczane miejsca, twoja potencjalna przyszła partnerka może nabrać jakichś podejrzliwości.