Strona główna Artykuły erotyczne One night stand – jak to robić?

One night stand – jak to robić?

1197

Pojęcie one night stand wywodzi się z terminologii używanej w slangu amerykańskim i oznacza przygoda na jedną noc. Jednak pojęcie to rozwinęło się w ostatnim czasie i nie oznacza już przypadkowego seksu gdzieś w klubie po środkach odurzających. W dzisiejszych czasach można robić to w kulturalny i miły sposób. 

One night stand w dobie internetu

O ile do niedawna, aby znaleźć przypadkowego partnera na jedną noc trzeba było szukać po klubach lub dyskotekach, to dziś jest to o tyle wygodne, że możemy wykorzystać do tego portale internetowe służące do umawiania się na sex randki za pomocą jednego kliknięcia. Nie musi być to przypadkowa osoba, a ktoś kto nam przypadł do gustu na danym portalu. Wystarczy dobrze poprowadzić rozmowę, aby skończyło się to w dość ciekawy i pikantny sposób. W XXI wieku istnieje także wiele aplikacji mobilnych, które pomagają wyszukać drugiej osoby. Bardzo popularny jest Tinder, który pozwala wyszukać osobę o danych preferencjach.

Ustalcie swoje zasady i granice

Gdy znajdziemy już osobę, która chce spędzić z nami tą jedną cudowną noc, nie pozostaje nic innego jak ustalić wspólnie zasady, których oboje nie przekroczycie. Wszystko po to, by po takiej upojnej nocy nie został posmak kaca moralnego. Mimo że to zjawisko jest głównie znane u młodszych, którzy bardzo często szybciej coś robią niż myślą tak i starsi szukają czasem urozmaicenia. Dlatego, aby nie zachować się jak gówniarz, należy z góry wyznaczyć granice. Jeśli twojemu nowemu partnerowi nie będzie to odpowiadać, to znaczy, że trzeba poszukać innego. Na jego miejsce znajdzie się milion innych, którzy będą umieli trzymać się twoich zasad.

One night stand, a romantyzm 

Z jednej strony szukanie na jedną noc może zostać obdarte z całej otoczki romantyzmu przez fakt, że szukamy osoby, która pomoże nam się zaspokoić seksualnie i nie oczekujemy nic więcej. Jednak z drugiej czy nie jest tak, że romantyzm i miłość przychodzi samo? Nawet najbardziej wyuzdany seks może być bardzo romantyczny. Bardzo często osoby, które myślą o tym, że nie chcą uczuć w tym momencie, tak naprawdę próbują uchronić się przed okazaniem uczuć, by w zautomatyzowany sposób uzyskać uniesienie przez tę chwilę. A później nie pozostaje nic innego jak zapomnieć i żyć dalej.

Czy one night stand jest dla każdego? 

I tak i nie. Wszystko zależy od naszego podejścia do przelotnych i szybkich romansów, które nie są zobowiązujące. Jedni uważają, że nie mogliby wylądować w łóżku z pierwszym lepszym partnerem. Dla innych jest to najlepsza opcja na utrzymywanie stałych kontaktów seksualnych bez obowiązku wiązania się z drugą osobą. Tak naprawdę wszystko zależy od moralności człowieka i jego podejścia do tego typu spraw. Dlatego ONS jest dla każdego, ale nie każdy z tej opcji skorzysta.

Podsumowanie 

Jak możemy zauważyć, one night stand jest to bardzo powszechne i popularne zjawisko, które dla jednych jest sposobem na przeżycie cudownych doznań, a dla innych odskocznią od życia codziennego. Jednak należy pamiętać, że bezpieczeństwo to podstawa i wypadałoby użyć trochę racjonalnego myślenia przy doborze drugiej osoby, aby się nie rozczarować sytuacjami, które mogą z tego później wyniknąć.