Strona główna Poradniki erotyczne Konflikty w twoim związku – czemu tak mało osób je traktuje poważnie?

Konflikty w twoim związku – czemu tak mało osób je traktuje poważnie?

1483

Konflikty to nieunikniona część naszego życia, jeśli chcemy coś osiągnąć, ponieważ jeszcze taki, który by każdemu dogodził, się po prostu nie urodził. Czasami jednak może być już za późno, i nie jest tu ważne to, jak odpowiednio to rozegrasz, związek i tak chyli się ku końcowi. Jak więc dostrzec oznaki, że w twoim związku dzieje się coś złego?

Konflikty w twoim związku – czemu tak mało osób je traktuje poważnie?

Próbuj – czemu nie ratować tego związku?

Jeśli partner zacznie kłamać, to wiesz że już jest po związku, ale na początku rozmowy lepiej jest dobitnie podkreślić, że ta rozmowa zadecyduje o dalszym losie waszego związku. Jeśli się uda, to świetnie, jeśli jednak nie -to szykuj się na rozstanie. Zawsze możesz spróbować zainteresować swojego partnera sobą na nowo – aby zobaczył cię w innym świetle, bądź nawet i spróbował czegoś innego z tobą?

Po którejś kłótni zobaczysz że coś jest nie tak

Czasami pójście na kompromis z partnerem po prostu nie jest możliwe, dlatego tutaj mamy zazwyczaj dwie opcje. Albo przyparcie partnera do ściany, albo ignorowanie tematu, i na przykład zamiast seksu ,,na zgodę” zacząć ignorować partnerkę, i przeglądać takie serwisy jak roksa w internecie. Bo kto bogatemu zabroni. Obie opcje w większości przypadków zwiastują koniec związku, ale przynajmniej zawsze można próbować jeszcze to naprawić. Jednakże w wielu stosunkach zdarza się tak, że partnerzy nie mają dopasowanych do siebie charakterów. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu, jest próba porozmawiania ,,na spokojnie” oraz bez emocji, choć jak wiadomo nie zawsze się to niestety sprawdza. Zdarza się również i tak, że uczucie po prostu wygasło i partnerzy nie widzą sensu aby starać się ponownie je rozpalić, dlatego też taki związek niestety ale za niedługo prawdopodobnie się rozpadnie.

Wyciągnij wnioski

Najważniejszym wnioskiem jaki możemy wyciągnąć z tego nieudanego związku (nieważne jak długo byliśmy ze sobą razem), to na pewno to, żeby nie popełnić tego samego błędu w przyszłości, i jeśli nasz następny partner będzie powtarzał te same schematy, co nasz poprzedni partner, to o wiele szybciej będziemy w stanie to zauważyć i zakończyć taki nietrafiony związek – oszczędzając sobie jednocześnie sporo bólu. Dlatego też nie martw się tym, że jakiś czas spędzisz sam/a. Wykorzystaj ten czas na rozwój, zrobienie tego, co nie mógłbyś osiągnąć bez partnera – lub też po prostu na zabawę. Życie ma się tylko jedno – dlatego warto jest je wykorzystać.

Źródło : https://fajnedziewczyny.pl/