Strona główna Blog erotyczny Jakie błędy popełniają kobiety podczas seksu?

Jakie błędy popełniają kobiety podczas seksu?

1696

Nie da się ukryć, że mimo iż Panie zawsze uważają się za boginie seksu, to niestety ale rzeczywistość potrafi wyglądać zupełnie inaczej, ponieważ niektóre kobiety wręcz popełniają pewne kardynalne błędy, które całkowicie odbierają partnerowi całą przyjemność z seksu. Jakie błędy podczas seksu popełniają kobiety? Tego dowiecie się już za chwilę!

Jakie błędy popełniają kobiety podczas seksu?

Rozmowa – seks to nie jest najlepszy czas na nią

Nawet najlepszy partner w łóżku nie jest w stanie przewidzieć kobiecych upodobań i potrzeb. Warto rozmawiać z nim o tym, co sprawia największą przyjemność. Tego typu zwierzenia wcale nie muszą być krępujące, jednakże drogie Panie, pamiętajcie o tym, żeby nie robić tego podczas seksu, kiedy partner skupia się właśnie na nieco innej części waszego ciała.

Nie musisz być gwiazdą porno – aby mu się podobać

Panie bardzo często popełniają ten błąd, który koniec końców sprawia, iż że zamiast skupić się na przyjemności, zastanawiają się nad swoim makijażem, fałdami, które robią się w danej pozycji itp. To potrafi zepsuć cały nastrój i szanse na efekt końcowy. Mężczyźni podczas stosunku nie zwracają zbytniej uwagi na kobiece niedoskonałości. A jeśli jest to wasz partner i mówi wam, iż jesteście piękne, macie cudowne ciało itp. to nie szukajcie dziury w całym, i po prostu mu uwierzcie, w innym wypadku wasz partner po prostu przestanie wam prawić komplementy, i wtedy nic już go nie przekona do tego, abyście znowu je otrzymywały.

Eksperymenty podczas seksu są świetne

Niestety, ale często zdarza się tak, że niektóre kobiety pomysły swoich partnerów mogą postrzegać jako rutynę. Eksperymentowanie w łóżku oznacza, że partnerowi zależy na drugiej osobie i chce jakość urozmaicać życie erotyczne. W końcu w ten sposób okazuje swoje starania. Nawet jeśli pomysł czasami nie zostanie zaakceptowany przez partnerkę, warto wówczas o tym spokojnie porozmawiać. Pretensjonalne podejście w tym wypadku sprawi, iż partner przestanie mieć ochotę na eksperymentowanie, a koniec końców na przyjemny seks. A nikt nie lubi rutyny, prawda?