Strona główna Artykuły erotyczne Jak rozpalić swojego partnera? Przebrania erotyczne na topie

Jak rozpalić swojego partnera? Przebrania erotyczne na topie

1386
Jak rozpalić swojego partnera? Przebrania erotyczne na topie

Każdy z nas ma taki moment w swoim życiu intymnym, że zabawy z partnerem zaczynają być zwyczajnie nudne. Jeśli uważasz, że Twój partner nie pożąda cię tak jak na początku waszego związku lub po prostu chcesz rozpalić jego zmysły, to istnieje na to wiele sposobów. Poniżej przedstawiam kilka metod, które z pewnością przydadzą się każdej kobiecie. 

Przebieranki, czyli powiew świeżości w sypialni

Jeżeli znasz fantazje i pragnienia erotyczne swojego partnera, możesz to w łatwy sposób wykorzystać. Twój partner fantazjuje o seksownej pielęgniarce, nauczycielce, policjantce, czy uczennicy? To bardzo proste. Wystarczy, że poszukasz jakieś przebrania erotyczne, które z łatwością znajdziesz w praktycznie każdym sex-shopie. Oprócz powiewu świeżości może to być również urozmaicenie codziennych zabaw.

BDSM, czyli ekstremalne zabawy

Idealny pomysł na pobudzenie zmysłów partnera, ale tylko jeśli znasz jego granice. Wystarczy, że rozejrzysz się po sex-shopie za kajdankami, pejczem, czy kneblem lub jeśli wolisz, możesz również zakupić gotowy już zestaw. Takie gadżety znajdziesz w każdym sex-shopie, zarówno tym stacjonarnym, jak i internetowym. Postaraj się przejąć inicjatywę nad swoim mężczyzną. Sprawiaj mu lekki ból i spraw, aby się ciebie słuchał. Jeśli nie będzie wykonywał twoich poleceń, możesz go ukarać np. poprzez założenie knebla, czy delikatne chłostanie. Jeżeli twojemu mężczyźnie spodobają się takie zabawy, możesz stopniowo zwiększać próg bólu.

Przez żołądek do serca

Ugotuj romantyczną kolację z wykorzystaniem afrodyzjaków. Jeśli lubicie owoce morza to bardzo dobrze, ponieważ jest to najpopularniejszy afrodyzjak. Tak samo z ananasem, który ułatwia zbliżenie, czy chociażby z winem, nie tylko tym czerwonym. W przypadku alkoholu należy pamiętać, że po spożyciu zbyt dużej jego ilości efekt będzie odwrotny niż zamierzony. Dzięki takiej kolacji nie dość, że spędzicie romantyczną chwilę tylko we dwoje, to dodatkowo pobudzisz jego libido, co będzie gwarancją długiej nocy.

Zmysłowy taniec

Wyciągnij ze swojej szafy najseksowniejsze ubrania, jakie tylko masz, a następnie przebierz się w nie. Zrób do tego zmysłowy makijaż i fryzurę. Zaprowadź swojego partnera np. do sypialni, a następnie włącz muzykę i zacznij powoli, w rytm muzyki w zmysłowy sposób zrzucać z siebie ubranie. Pamiętaj, żeby podczas swojego tańca nie pozwolić się dotykać swojemu mężczyźnie. Pobudzi go to jeszcze bardziej, a gdy już dojdzie do stosunku, nie będzie mógł się od ciebie oderwać. 

A może masaż?

Masaż to idealny początek gry wstępnej. Pozwoli on nie tylko odprężyć się twojemu mężczyźnie, ale również sprawi, że pobudzisz jego zmysły, zwłaszcza jeśli będziesz wykonywała go w seksownej bieliźnie. Pamiętaj, aby dobrze dobrać zapach olejku do masażu. Jeżeli twój mężczyzna nie lubi olejków zapachowych, wybierz te bezwonne. Nie zapomnij o masażu stref erogennych, a do tego wybierz odpowiedni lubrykant. Poza rozpaleniem i pobudzeniem zmysłów swojego mężczyzny zagwarantujesz również sobie masę doznań.

Podsumowanie

Jak możemy zauważyć, istnieje naprawdę wiele sposobów na rozpalenie swojego partnera. Wszystko zależy od naszego zaangażowania oraz wyobraźni.