Strona główna Poradniki erotyczne Jak rozkochać w sobie kobietę?

Jak rozkochać w sobie kobietę?

953
Jak rozkochać w sobie kobietę?

Jeśli miłość od pierwszego wejrzenia nie zadziała w obie strony, to warto sięgnąć po inne metody. W końcu każdy z nas pragnie prawdziwej miłości – sytuacja, kiedy piękniejsza płeć tego nie dostrzega, to nie poddawaj się – jest jeszcze nadzieja. Siłownia i modne ciuchy to nie wszystko. Na co zatem musisz zwrócić uwagę? Czytaj dalej!

Niekonieczne na randce

Miłosne spotkanie to nie jest jedyny moment, kiedy możesz wybrance okazać zainteresowanie. Tak naprawdę możesz to robić codziennie, ale sam pewnie dobrze o tym wiesz.

Przede wszystkim:

  • kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy mają w życiu cele. Jeśli jesteś ambitny i pragniesz stale się rozwijać, to plus dla Ciebie. A jeśli nie, no to warto zacząć od małych rzeczy. Zacznij ćwiczyć, spełniaj się w swoim hobby, pokazując jej jednocześnie postępy. Pokażesz w ten sposób wybrance, że żadne przeszkody nie są Ci straszne i kierujesz się w życiu zasadami na swój własny sposób,
  • a jeśli liczysz na miłość od pierwszego wejrzenia, to pierwsze wrażenie będzie dla Ciebie najważniejsze. Co się za tym kryje? Przede wszystkim atrakcyjny wygląd i sposób bycia. Modny mężczyzna to gość, który dba o siebie każdego dnia. Brak używek, zdrowe jedzenie i regularne odwiedzanie fryzjera znacznie zaplusują. A kiedy już spojrzy na Ciebie i pójdziecie na randkę, to nie zapomnij o garniturze,
  • wygląd to jednak nie wszystko. Wbrew pozorom kobiety kochają inteligentnych mężczyzn. Więc jeśli cierpisz na kompleksy wizerunkowe, to warto sypnąć czasem błyskotliwym żartem. Cenna może być też uwaga na temat ostatnio czytanej książki. Książka kojarzy się z mądrością, dlatego dziewczynie z pewnością będziesz kojarzył się jako osoba oczytana i obeznana z różnorodną tematyką.

Zakochany mężczyzna popełnia błędy

Każdemu zdarzają się drobne gafy – nawet najwięksi zdobywcy kobiecych serc je robią. Warto zatem wiedzieć, na co powinieneś uważać. Serce nie sługa i czasem zachowanie zakochanego mężczyzny może wydawać się jej irracjonalne, wręcz nachalne. Kobiety poszukują honorowych mężczyzn, którzy swoje emocje trzymają mocno na wodzy. Nie musisz się z nią od razu we wszystkim zgadzać, ale warto mieć swoje zdanie i czasem dziewczynie odmówić nie robiąc z siebie jednocześnie kompletnego amatora. Ani pantofla. 

źródło: https://eroc.pl