Strona główna Artykuły erotyczne Jak randkować w czasach Tindera?

Jak randkować w czasach Tindera?

633

Tinder i inne, podobne aplikacje już na zawsze zmieniły to, jak postrzegamy randki. Czasy podrywania w klubach czy na domówkach już dawno minęły – teraz można to robić przez internet, całkowicie za darmo. Co istotne, na Tinderze można umówić się na niezobowiązujące spotkanie, a nawet na seks randkę, ale też znaleźć miłość swojego życia i kogoś do długotrwałego związku. Wszystko zależy od tego, jak korzystamy z tej aplikacji i co jest naszym celem… Jak randkować w czasach Tindera?

Jakie są najpopularniejsze aplikacje randkowe?

Tinder jest na ten moment niekwestionowanym numerem jeden jeśli chodzi o aplikacje randkowe. Może on pochwalić się największą liczbą aktywnych użytkowników, co pozwala na dużo łatwiejsze znalezienie kogoś chętnego na spotkanie. Warto jednak pamiętać, że hegemonia Tindera jest zagrożona przez inne aplikacje randkowe. Najpoważniejszym konkurentem jest Badoo, które spełnia podobną funkcję. Na rynek powoli wdziera się też Facebook z usługą Randki pozwalającą na znalezienie kogoś ciekawego w najbliższej okolicy. Nie należy też zapominać o innych, bardziej wyspecjalizowanych aplikacjach – część z nich jest przeznaczona dla osób szukających kogoś na dłuższy związek, ale są też takie, które umożliwiają umówienie się na sex randki. Jeśli chodzi o aplikacje randkowe zdecydowanie jest w czym wybierać!

Algorytmy w aplikacjach randkowych – czy naprawdę są aż tak ważne?

Zgodnie z popularną teorią o sukcesie lub porażce na Tinderze oraz innych aplikacjach randkowych decydują algorytmy. To prawda, choć nie cała. Faktycznej algorytmy mają ogromne znaczenie dla widoczności profilu. Niestety po jakimś czasie od rozpoczęcia korzystania z aplikacji randkowej algorytmy przestają faworyzować starsze profile, a nawet ukrywają je przed większością użytkowników. Dzieje się tak, ponieważ firma chce nakłonić cię do wykupienia konta premium lub płatnego pakietu. Warto być tego świadomym, bo znacznie zmniejszenie liczby par może być rezultatem działania algorytmu.

Jak przygotować się do randki z Tindera?

Udało ci się umówić na randkę z Tindera? To świetnie, ale pamiętaj, żeby się do niej odpowiednio przygotować. Przede wszystkim zastanów się, z jakim nastawieniem chcesz iść na spotkanie. Czy szukasz kogoś na dłużej, czy może po prostu masz ochotę się dobrze zabawić? A może jeszcze tego nie wiesz i zobaczysz, dokąd poniesie cię noc? Oczywiście warto wziąć ze sobą gotówkę, odpowiednio się ubrać i dać znać znajomym, z kim i gdzie będzie się przebywać. Pamiętaj o bezpieczeństwie – jest ono kluczowe w przypadku spędzania czasu z osobami poznanymi przez internet.

Czy aplikacja randkowa to konieczność?

We wstępnie napisaliśmy, że czasy podrywania w klubie czy na domówkach już dawno minęły. To rzecz jasna prawda, ale to wciąż świetny sposób na poznanie kogoś ciekawego. Wystarczy zebrać się na odwagę i zaprosić taką osobę na randkę. Tak, to naprawdę aż takie proste! Statystyki pokazują, że pomimo dominacji Tindera i innych aplikacji randkowych większość par wciąż poznaje się przez przyjaciół. Internet to świetne miejsce na poznanie ciekawych osób, ale być może warto czasami dać szansę tradycyjnym metodom randkowania!