Strona główna Blog erotyczny Jak przygotować się do randki?

Jak przygotować się do randki?

1564

Przygotowanie się do randki może stanowić dla ciebie wyzwanie, w szczególności jeśli nie masz pojęcia, jak to zrobić. Jak więc przygotować się na twoją randkę? Co robić, a czego nie robić? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak przygotować się do randki?

Nie śpiesz się!

Zbyt duży pośpiech może zrujnować twoje szanse na randkę. Przede wszystkim, kiedy umawiamy się online i robimy to ,,za szybko” to sprawi to mniej więcej tyle, że nie pójdziesz sobie na randkę. W internecie jest pełno historii o nieudanych związkach, dlatego że wiele osób nie chce czekać, ma ochotę po prostu uprawiać dziki seks z amatorką, lub wziąć ślub od razu po randce, więc pamiętaj – w sprawach sercowych pośpiech nigdy nie jest dobrym doradcą. Znalezienie dobrego partnera może zająć dużo czasu, co jest normalne. Niektórym zajmuje miesiąc, innym rok, a innym jeszcze dłużej. Dlatego też nigdy nie śpiesz się, kiedy randkujesz.

Czego chcesz od twojej drugiej połówki?

Tak, każdy chce super seksownego partnera, który może nas zadowolić w łóżku, poznać wszystkie nasze problemy i pomóc nam we wszystkich aspektach a dodatkowo będzie nam wysyłał zdjęcia erotyczne kiedy jesteśmy w pracy, zachęcając nas do szybszego powrotu. Tutaj jednak musimy rozwiać twoje złudzenia – nie ma czegoś takiego jak ktoś idealny. To piętno pornografii, które nie istnieje w większości przypadków. Twój partner z pewnością będzie mieć takie lub inne wady, ale to od Ciebie zależy, czy je zaakceptujesz, czy też sprawią, że nie będziesz chciał kontynuować z nimi związku. Realistyczne podejście do celów w związku jest pierwszym krokiem, który często jest pomijany podczas randkowania przez wiele osób.

Podstawowe zasady bezpieczeństwa

Naprawdę wiele osób je lekceważy, co jest sporym błędem. Przykładem może tutaj być aktualna sytuacja związana z koronawirusem. Niestety, ale trzeba trzymać dystans, zakładać maseczki itd. itp. No niestety, tak samo jest z chodzeniem na przykład do restauracji, bo tu niespodzianka – sobie nie pójdziesz, bo są pozamykane przez reżim sanitarny. Dlatego też dobrą alternatywą (oczywiście jeśli masz pieniądze) to zaproszenie swojej randki do wynajętego domku gdzieś w jakiejś ciekawej lokalizacji, bądź też (jeśli nie masz kasy) na spacer.

Jeśli jednak wybrałeś jakieś miejsce

Pamiętaj przede wszystkim o tym, aby nie spóźnić. To podstawa, kiedy idziesz na randkę, ponieważ spóźniając się pokazujesz brak szacunku dla drugiej osoby. Dobrze ustal sobie drogę dojścia, lub dojazdu, sprawdź też godziny otwarcia tego miejsca, oraz przed randką zarezerwuj stolik w jakimś fajnym miejscu. Ubierz się też odpowiednio, oraz postaraj się dobrze wyspać (o ile będziesz w stanie zasnąć). Wybierz odpowiednie perfumy, ale uważaj na to, aby też nie przesadzić, bo nikt przecież nie lubi kogoś, kto pachnie bardzo intensywnie, prawda?