Strona główna Blog erotyczny Co robić, kiedy nasz związek się rozpada?

Co robić, kiedy nasz związek się rozpada?

1574

Rozpad związku jest rzeczą nieuniknioną, w końcu wszystko ma swój początek i koniec, prawda? Jednakże jeśli chcemy pociągnąć to jeszcze chwilę dłużej, musimy zauważyć, kiedy tak naprawdę nasz związek powoli się traci sam w sobie. Co więc powinniśmy zrobić, kiedy widzimy że nasz związek się rozpada?

Co robić, kiedy nasz związek się rozpada?

Sposoby na uratowanie związku

Uratowanie rozpadającego się to nie jest prosta sprawa. Przy końcówce związku sporo osób może kłamać, ale zdecydowanie lepiej jest bardzo dobitnie podkreślić, że ta przeprowadzenie szczerej rozmowy jest dla ciebie bardzo ważne, i że ta rozmowa zadecyduje o dalszym losie waszego związku.

Jedne z najlepszych sposobów na uratowanie związków to :

– szczera rozmowa – w końcu bez tego nie byłoby waszego związku, jak i nie będzie formalnego jego ,,rozpadu” czyż nie?

– spróbowanie od nowa – Przecież nikt wam nie broni, pójść znowu na randkę, porozmawiać o czymś nowym w swoim życiu, zainteresować się swoim partnerem na nowo – starać się go zobaczyć w innym świetle?

– konsultacja psychologiczna

Jakie są objawy rozpadającego się związku?

Kłótnie – Niestety ale brak chęci na pójście na kompromis w większości przypadków zwiastują szybko zbliżający się koniec związku, ale przynajmniej zawsze można próbować.

Uczucie przestało ,,działać” – Jest to o tyle smutne, że mogą wyjść z tego częste kłótnie, obelgi, a nawet zdrady. Dlatego najlepszym rozwiązaniem, jest tu próba porozmawiania ,,na spokojnie” oraz bez emocji, choć jak wiadomo nie zawsze się to niestety sprawdza. Zdarza się również i tak, że uczucie które było między partnerami – po prostu wygasło i partnerzy nie widzą sensu aby starać się ponownie je rozpalić.

Brak kontaktu – To zazwyczaj ostatni objaw już upadłego związku. Dźwignięcie tego z takiego stanu jest jak szansa wygrania w totolotka. W tym stadium już lepiej sobie odpuścić, i mentalnie przygotowywać się na jak najlepsze zniesienie rozłąki.