Strona główna Artykuły erotyczne Co robić aby być bardziej atrakcyjnym dla kobiet?

Co robić aby być bardziej atrakcyjnym dla kobiet?

735

Zarówno mężczyznom jak i kobietom bardzo zależy na tym, aby być atrakcyjnym dla płci przeciwnej. O ile Panie mają nieco łatwiejsze zadanie, ponieważ dzięki odpowiedniemu makijażowi, ubiorowi czy nawet subtelnym gestom mogą w kilka chwil uwieść mężczyznę, o tyle panowie muszą się nieco bardziej postarać żeby zrobić wrażenie na potencjalnej partnerce. Oto co robić, aby być bardziej atrakcyjnym dla płci przeciwnej i bez problemów móc umówić się na sex spotkanie w Twoim mieście? Zapraszamy do poniższej lektury.

Dbaj o siebie

Dbanie o siebie dla części mężczyzn oznacza umycie ciała i włosów, i na tym się niestety kończy. Kobiety są jednak dobrymi obserwatorkami i zauważają (a przy tym bardzo doceniają) wszelkie zmiany w męskiej garderobie czy higienie. Nie chodzi tu oczywiście o spędzanie kilku godzin dziennie przed lustrem, ale zadbany zarost, ułożone włosy, czysta i wyprasowana odzież oraz dobrze dobrane perfumy to absolutne minimum, które pomoże zwrócić uwagę płci przeciwnej. Kobiety nie lubią mężczyzn dbających o siebie przesadnie, ale też nie chcą spotykać się z tymi zupełnie zaniedbanymi – kluczem do sukcesu jest znalezienie złotego środka (na przykład własnego stylu) i konsekwencja.

Bądź szarmancki

Kobiety wręcz uwielbiają mężczyzn, którzy są szarmanccy, ale podobnie jak w kwestii wyglądu tak i tutaj konieczne jest zachowanie złotego środka. Panie najbardziej doceniają drobne gesty, takie jak przepuszczenie w drzwiach, otwarcie drzwi w samochodzie czy pytanie o poniesienie torebki. Także drobne upominki przyniesione na spotkania, jak na przykład bukiet kwiatów czy butelka dobrego wina sprawią, że kobiety poczują się niezwykle docenione, a mężczyźni bardzo zyskają w ich oczach.

Bądź pewny siebie

Stanowczość i odpowiedzialność – te dwie cechy Panie bardzo często wymieniają jako najbardziej atrakcyjne u mężczyzn. Nie ma w tym nic dziwnego – od lat utarło się, że silny i pewny siebie mężczyzna ma w trudnych momentach stanowić oparcie nie tylko dla kobiety, ale i dla rodziny. Okiem kobiet, seksowny mężczyzna to ten, który nie boi się wyzwań, potrafi wybrnąć z nawet najtrudniejszych sytuacji i chętnie próbuje nowych rzeczy.