Strona główna Artykuły erotyczne Bielizna erotyczna – czy warto ją kupować?

Bielizna erotyczna – czy warto ją kupować?

1121

Posiadania bielizny erotycznej nie trzeba się wstydzić, mimo że dalej jest przez wiele środowisk kojarzona z czymś niewłaściwym. Wbrew powszechnemu przekonaniu nie sięga się po nią, żeby bardziej podobać się mężczyźnie, ale żeby poczuć się lepiej z samą sobą i swoją seksualnością. Jej używanie zależy tylko i wyłącznie od twoich preferencji. Jeśli źle się w niej czujesz, całkowicie z niej zrezygnuj, ale jeśli Cię uskrzydla i sprawia, że czujesz się pięknie, to nie krępuj się i korzystaj z niej, jak często tylko chcesz.

Erotyczna bielizna dla męża lub chłopaka

Wielu mężczyzn, a także spore grono kobiet uważa, że bieliznę erotyczną nosi się po to, żeby podobała się twojemu partnerowi. Prawda jest jednak taka, że wielu mężczyzn w ogóle nie zauważy, że masz na sobie coś innego, niż zazwyczaj, szczególnie jeśli będą mocno podnieceni. Twoje ciało w koronkowych stringach albo skórzanej uprzęży na pewno będzie wyglądało dla nich pięknie, ale niekoniecznie przez ubranie, które masz na sobie, a raczej dlatego, że to Ty je na siebie włożyłaś.

Bielizna, w której to Ty czujesz się dobrze

Bielizna erotyczne powinna być w pełni dobrana do twoich potrzeb i komfortu. Nie ma sensu decydować się na coś, co Cię podrażnia albo uczula. Jeśli nie będziesz czuła się pięknie w danym stroju, to twoja pewność siebie znacznie się obniży, co może wpłynąć na jakość waszego seksu. Jeśli lepiej czujesz się w staniku sportowym, to nie ma niczego złego w założeniu go albo przyjściu na spotkanie bez stanika w ogóle. Ważne, żebyś Ty czuła się dobrze w tym, co masz na sobie. Jedne kobiety na noc lubią założyć ciepłą piżamkę, inne Panie kochają koronkowe koszulki nocne. To wszystko kwestia gustu i upodobań.

Bielizna erotyczna jest dla wszystkich

Nie ma wieku, który sprawia, że nie możesz już założyć na siebie czegoś, w czym czujesz się seksownie. Kobiety i mężczyźni mogą korzystać z bielizny erotycznej bez względu na to, czy są już starsi, czy są w związku albo, czy podoba się to ich najbliższemu otoczeniu. Jeśli bielizna erotyczna sprawia, że czujesz się pięknie i seksownie, to noś ją, bez obawy o to, co inni sobie o Tobie pomyślą albo co powiedzą za twoimi plecami.