Strona główna Poradniki erotyczne 3 pomysły na niezapomnianą randkę

3 pomysły na niezapomnianą randkę

1081

Żeby związek przez długie lata przynosił wiele satysfakcji, należy go pielęgnować i dbać o to, aby w relację nie wkradła się rutyna. Warto rozpieszczać swojego partnera drobnymi prezentami, od czasu do czasu wysłać mu pikantnego SMS-a, czy zaprosić go na randkę. I choć randkowanie kojarzy się bardziej z początkowym etapem budowania relacji, dzięki wspólnym wyjściom tylko we dwoje, nawet para, która przeżyła ze sobą już długie lata, może poznawać się na nowo. Jeśli wykwintna kolacja w znanej restauracji, wspólne oglądanie porno hd lub wypad do kina na kolejną komedię romantyczną wydają się nudne, oto 3 ciekawe pomysły na randkę!

Wspólna lekcja jogi

Joga to forma ruchu, która w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności. Jej praktyka przynosi szereg korzyści, zarówno dla ciała jak i ducha. Niemal każdy, kto zdecydował się na rozpoczęcie swojej przygody z jogą zapewnia, że po sesji czuje się nie tylko pełen energii i endorfin, ale i bardzo odprężony. Warto więc zafundować takie doznania swojej ukochanej osobie! Szkoły jogi, poza regularnymi lekcjami, często mają w swojej ofercie indywidualne zajęcia, w tym również dla par. Można więc ustalić z nauczycielem dogodny termin oraz godzinę i zaprosić swojego partnera na matę. Z pewnością będzie to niezapomniana praktyka, pełna czułego dotyku, miłości i zabawy.

Piknik w lesie

Dla miłośników natury świetnym rozwiązaniem może okazać się piknik na łonie przyrody. Najlepiej sprawdzi się las oddalony od miasta o kilka kilometrów, aby mieć pewność, że rowerzyści lub biegacze nie będą zakłócali intymnej atmosfery. Pierwszym etapem niech będzie przyjemny spacer wśród drzew, obserwowanie ptaków, a może nawet mała sesja zdjęciowa w naturze. Niewątpliwie będzie to wspaniała pamiątka po wspólnym romantycznym wyjściu! Następnie, po znalezieniu ustronnego miejsca, można rozłożyć koc, otworzyć butelkę wina i zjeść wspólną kolację przy zachodzie słońca.

Kolacja po ciemku

Randki w restauracjach mogą wydawać się nudne i oklepane, jednak nie w sytuacji, gdy wybiera się miejsce, które oferuje podanie kolacji w zupełnej ciemności! Takie wyjście może być pełne ekscytacji i śmiechu, ponieważ kiedy zmysł wzroku zostaje odcięty, kubki smakowe płatają figle. Dodatkowo podczas kolacji w ciemności menu pozostaje tajemnicą, a goście mogą wybrać tylko preferencje żywieniowe, oczywiście ze wskazaniem produktów, które wykluczają z diety np. ze względu na alergie. Posiłek staje się więc świetną zabawą, podczas której każdy ma za zadanie odgadnięcie tego, co aktualnie spożywa. Można być pewnym, że takie przeżycie zostanie w pamięci na długo!